Öğrenci Servisi › Şennik Turizm | Personel Servis Taşımacılığı
  • Küçükçekmece / İSTANBUL
  • info@sennikturizm.com.tr
Thumb

Öğrecilerimiz bizle güvende..

Öğrenci servisi olarak hizmet veren araçlarımız son model ve profesyonel şoförlerin hizmet verdiği araçlardır. Bu araçlar her konuda öğrencilerin güvenliği düşünülerek hazırlanmıştır. Her koltukta emniyet kemeri olması ve hareket esnasında hiçbir öğrencinin ayakta durmasına izin verilmemektedir. Bu şekilde daha güvenli bir şekilde okuldan eve ya da evden okula seyahat edecek olan çocuklar daha rahat bir şekilde evlerinden okullarına gitme imkânı bulacaklar.

Otobüslerin birçok sorun yaratması aynı zamanda otobüs ücretlerinin de bir servis ücreti ile aynı duruma gelmesi nedeniyle öğrenci servisi olarak hizmet almak daha mantıklı durumlardan biri haline geldi. Kaliteli bir öğrenci servisi hizmeti almak isteyen anne ve babalar için her zaman çocuklarının güvenliği son derece önemli olduğu için bu hizmette kesinlikle her detaya büyük bir önem verilmektedir. Hizmet süreci boyunca araçlarımız her zaman bir öğrenci servisinin gerektirdiği tüm hizmetleri sunacak aynı zamanda çocuklarınız için en güvenli yol güzergâhını belirleyecektir.

Profesyonel Öğrenci Servisi
Öğrenci servislerinde çocuklarınızı her zaman göz edecek bir servis personeli bulunmakta ve çocuğunuzu kapıdan alıp kapıya bırakarak güvenli bir şekilde evine ulaşmasını sağlayacaklardır. Okullarda ve kreşlerde daima kaliteli bir hizmet süreci içerisinde hizmet verilmektedir. Şoförler yılların deneyimine sahip olan insanlardan seçilmekte ve kesinlikle yol esnasında çocuklarınızın hayatını riske atacak durumlardan kaçınılmaktadır.

Kaliteli Öğrenci Servisi Süreci
Siz misafirlerimizin Rehber eşliğinde okuldan eve ya da evden okula seyahat edecek olan çocuklar daha rahat bir şekilde evlerinden okullarına gitme imkânı bulacaklar. mutluluğu, rahatı ve sağlığı bizim en önemli önceliğimizdir.

Birçok okula hizmet veren firmamız servis süreci boyunca çok titiz çalışmalar sergilemektedir. Soğuk kış günlerinde de bu hizmet sayesinde okula geç kalma sorunu yaşamıyorlar

Thumb
Thumb