Özel Transfer Hizmeti › Şennik Turizm | Personel Servis Taşımacılığı
  • Küçükçekmece / İSTANBUL
  • info@sennikturizm.com.tr
Thumb

Siz ve konuklarınız için konforlu ulaşım..

Araç kiralama işlerinde aradığınız bütün standartları sizler için bir araya getiren firma, araç kiralama işlerinde en iyi hizmeti vermek için bütün olanaklarını seferber etmektedir. Araç kiralama işlerinde aradığınız mükemmel sonuçları sizler için bir araya getiren firma, Özel Vip Hizmeti sektöründe, en etkili çözümleri sunmaktadır.

Başarılı ve etkili çözümler sunuyoruz.
Araç kiralama işlerinde, önemli olan unsur, aracın size uygun olmasıdır. Şoförlü toplu taşıma aracı kiralama ve diğer araç kiralama işlerinde aradığınız kaliteyi sunan firma, Özel Vip Hizmeti sektörünün en iyi hizmetini vermektedir. Araç kiralayacak kişi, kendisine uygun aracı seçmesi, her iki taraf içinde çok önemlidir. Ailenizle geziyorsanız, aile tipi araçları kiralamanız daha iyi olacaktır. Köy veya kasaba gibi yerlere gezmeye gidecekseniz, yüksek tabanlı araçları tercih edin. Kısacası en uygun aracı seçmek çok önemlidir.

Sözleşme kuralları sağlıklı bir kiralama işi için önemlidir.
Aracınızı seçtikten sonra, sözleşme imzalanması gerekmektedir. Sözleşmede, önemli olan nokta, kiralama süresi, kiralama ücreti, kiralayan kişinin kimlik bilgileri, kiraya veren şirketin bilgileri ve sözleşme kurallarıdır. Araç, sadece kiralayan ve ismi geçenler tarafından kullanılabilir. Trafiğin kestiği cezalar sürücüye aittir. Muayene ve sigorta şirkete aittir. Ayrıca, yabancı sürücüden oluşan bütün zararlar kiralayana ait olur. Aracın çekilmesi veya çalışması durumunda şirkete haber verilmelidir. Bütün bu kurallar, sağlıklı bir kiralama işlemi için gereklidir. Başarılı ve etkili bir oto kiralama işlemi için, sözleşme kurallarına uymak yerinde olacaktır. Size verilen araçlar sonuçta emanettir. Sizler için en konforlu araçları ve en son model araçları kiraya veren firmamız, en iyi hizmeti vermek için en etkili yöntemleri kullanmaktadır.

Özel Vip araçların en iyisi
En iyi araçlar, en konforlu ve modelli araçlar, Türkiye şartlarında büyük paralar isteyen araçlardır. Bu araçlara binmek için en kestirme yol kiralamadır. Üstelik vergisi, muayenesi ve sigortası ile uğraşmanıza gerek yok. Kiraya veren şirketler, bu son model araçların yıllık bakımlarını da yapmaktadır. Uzun bir seyahat için veya uçakla gittiğiniz bir memlekette rahat rahat gezmek için, en iyi yol son model araçları kiralamaktır.

Thumb
Thumb