Personel Servisi › Şennik Turizm | Personel Servis Taşımacılığı
  • Küçükçekmece / İSTANBUL
  • info@sennikturizm.com.tr
Thumb

Personel Servisi Filomuz

Personel servisi hizmetimiz, 9 – 16 – 19 – 29 – 45 ve 60 kişilik taşıma kapasitesine sahip araçlar ve profesyonel bir kadro ile yapılmaktadır. Gerektiğinde veya talep edildiğinde, geniş araç filomuz ile siz müşterilerimizin isteklerine göre talep edilen marka, model ve cinste araçta sunabilmekteyiz.

“Sürücü eğitimine defansif sürüş eğitimi verilmektedir karlı havalarda çok önem taşımaktadır.” Ayrıca uzmanlar tarafında acil sağlık ve psikolojik eğitimler verilmektedir.

Personel Servisi Hizmeti Amacımız
Amacımız taşıdığımız yolcularımızın evleri ve işleri arasında gidiş gelişlerinde daha az zaman harcaması ve daha konforlu vakit geçirmesidir. Müşterilerimize personel servisi hizmeti ile sadece personelinin taşınmasını değil, zaman tasarrufu ve güvenli yolculuk vermeyi amaçlarız.

Yasalara Uygunluk ve Önce Güvenlik
Personel servisi hizmet araçlarını kullanan şoförlerimizin deneyimli olması ve yasal evraklarının tam olmasına dikkat ederiz. Tüm araçlarımızın periyodik olarak bakımları yaptırılarak, standartlarımıza uymayan araçlarımız değiştirilmektedir. Personel servisi hizmeti veren araçlarımızın tümü kasko ile sigortalıdır. Yolcularımız için de her türlü kazaya karşı özel koltuk sigortası yapılmaktadır. Taşıdığımız tüm yolcularımızın sorunsuz seyahat etmesini sağlamak istemekteyiz.

Deneyimli Kadro
Deneyimli kadromuz ile gerektiğinde müşterilerimize farklı çözümler de sunabilmekteyiz. Şirketimizin dinamik yapısı ile kendimizi sürekli geliştirmekteyiz. Personel servisi hizmeti verilen illerdeki yol yapım çalışmaları vb. durumlar sürekli takibimizde olup gerektiğinde hızlı düzenlemeler yapılabilmektedir. Personel servisi görevlilerimizin iletişim becerilerinin yüksek olmasına dikkat etmekte ve bu konuda eğitimler vermekteyiz. Giyim standartlarımız bulunmakta ve personelimiz her türlü duruma karşı eğitilmektedir.

Büyük bir sorumluluk bilinci ile personel servisi hizmeti vermekteyiz. Biliyoruz ki taşıdığımız yolcularımızın yol stresini azaltmak ve gerektiğinde motivasyonlarını yükseltmek müşterilerimize sağlayabileceğimiz artı bir değerdir. Personel servisi hizmetindeki anlayışımız “taşıdığımız her yolcu bizim için memnun kalması çok önemlidir. Önce insan” anlayışımızdır. Bu amaçla işimizi yapmakta, denetlemekte ve kontrol etmekteyiz. Siz misafirlerimizin mutluluğu, rahatı ve sağlığı bizim en önemli önceliğimizdir.

Thumb
Thumb